Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 7 990 000 Ft |
| Ár (EUR): | 21 558 EUR |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év: | 2023/03 |
| Alvázszám: | WF0EXXTTRBNA02970 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/02 |
| Km. óra állás: | 134 421 km |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Elektromos |
| Sebességváltó: | Automata sebességváltó |
| Teljesítmény: | 198 kW, 269 LE |
| Nyomaték: | 415 Nm |
| Szállítható szem. száma: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Szürke |
| Saját tömeg: | 2 637 kg |
| Össztömeg: | 3 500 kg |
| Akkukapacitás: | 68 kWh |
| Töltőcsatlakozó típusa: | CCS |
| AC töltés: | 11 kWh |
| DC töltés: | 115 kWh |
| Villámtöltés: | van |
| WLTP hatótáv: | 317 km |
| Villámtöltés: | van |
| Leírás: | Akár 3%-os kamatra is! Garantált-leinformálható előélet, igény esetén bevizsgáltatható! 1 nap alatt átvehető! Elektromos kishaszongépjárművek széles választékban! Pro Power Onboard, Navigáció, 2 zónás digit-klíma, 360-as kamera, első-hátsó radar, adaptív tempomat, fedkomputer, Android Auto, Apple Car Play, wifi, 230V-os inverter, sávtartó, holttérfigyelő, koccanás gátló, vészfék asszisztens, fáradtság figyelő, kereszt forgalom figyelő, táblafigyelő, autohold, légzsák, ABS, ESP, multiormány, immobiliser, drive mode. |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, csomag rögzítő, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), immobiliser, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető, első tulajdonostól, nem dohányzó, szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |