Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 4 989 000 Ft |
| Ár (EUR): | 13 576 EUR |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év: | 2013/05 |
| Alvázszám: | YV1DZ8756D2461175 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/05 |
| Km. óra állás: | 235 372 km |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1984 cm³ |
| Teljesítmény: | 120 kW, 163 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 1 845 kg |
| Össztömeg: | 2 505 kg |
| Csomagtartó: | 490 liter |
| Nyári gumi méret: | 235/65 R 17 |
| Leírás: | Magyarországi szervizkönyves, garantált-leinformálható előélet! |
| Felszereltség: | 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, autótelefon, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető tükör, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, lejtmenet asszisztens, memóriás vezetőülés, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, részecskeszűrő, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, xenon fényszóró, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |