Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 6 289 000 Ft |
| Ár (EUR): | 17 213 EUR |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év: | 2021/11 |
| Alvázszám: | WF0FXXWPCHMK88258 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/11 |
| Km. óra állás: | 141 928 km |
| Kivitel: | Kombi |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Üzemanyag: | Benzin/elektromos |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1999 cm³ |
| Teljesítmény: | 103 kW, 140 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Kék (metál) |
| Saját tömeg: | 1 716 kg |
| Össztömeg: | 2 260 kg |
| Csomagtartó: | 403 liter |
| Nyári gumi méret: | 215/60 R 16 |
| Leírás: | Magyarországi szervikönyves, garantált-leinformálható előélet! |
| Felszereltség: | 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, lejtmenet asszisztens, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, velúr kárpit, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - levehető fejjel, WiFi Hotspot, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |