Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 2 989 000 Ft |
| Ár (EUR): | 8 634 EUR |
| Gyártási év: | 2018/03 |
| Alvázszám: | WF06XXGCC6JL02735 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/04 |
| Km. óra állás: | 217 627 km |
| Kivitel: | Kombi |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 88 kW, 120 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 1 413 kg |
| Össztömeg: | 1 955 kg |
| Csomagtartó: | 608 liter |
| Nyári gumi méret: | 195/65 R 16 |
| Leírás: | Magyarországi szervizkönyves, garantált-leinformálható előélet! |
| Felszereltség: | 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |