Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 6 989 000 Ft |
| Ár (EUR): | 20 110 EUR |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év: | 2021/03 |
| Alvázszám: | JMZGL697601800987 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/06 |
| Km. óra állás: | 146 837 km |
| Kivitel: | Kombi |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1998 cm³ |
| Teljesítmény: | 121 kW, 165 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 1 496 kg |
| Össztömeg: | 2 051 kg |
| Csomagtartó: | 522 liter |
| Nyári gumi méret: | 225/45 R 19 |
| Leírás: | Magyarországi szervizkönyves, garantált-leinformálható előélet! |
| Felszereltség: | 11 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, bekanyarodási segédfény, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, riasztó, sávváltó asszisztens, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |