Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 3 389 000 Ft |
| Ár (EUR): | 9 764 EUR |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év: | 2012/09 |
| Alvázszám: | WVWZZZ3CZDE032145 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/09 |
| Km. óra állás: | 279 402 km |
| Kivitel: | Kombi |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1968 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 543 kg |
| Össztömeg: | 2 210 kg |
| Csomagtartó: | 603 liter |
| Nyári gumi méret: | 235/45 R 17 |
| Leírás: | Magyarországi szervizkönyves, garantált-leinformálható előélet! Frissen cserélt vezérlés! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, bőrkormány, centrálzár, defekttűrő abroncsok, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, középső kartámasz, oldallégzsák, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |