Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 3 489 000 Ft |
| Ár (EUR): | 10 008 EUR |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év: | 2013/01 |
| Alvázszám: | WVGZZZ1TZDW066028 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/12 |
| Km. óra állás: | 147 749 km |
| Kivitel: | Egyterű |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1598 cm³ |
| Teljesítmény: | 77 kW, 105 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Bordó (metál) |
| Saját tömeg: | 1 482 kg |
| Össztömeg: | 2 200 kg |
| Csomagtartó: | 695 liter |
| Nyári gumi méret: | 205/55 R 16 |
| Leírás: | Magyarországi szervizkönyves, garantált-leinformálható előélet, első tulajdonostól, 2 gyári kulcs. Vezetett szervizkönyvvel és újkora óta az összes szervizszámlával igazolható előélet. |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, állófűtés, ASR (kipörgésgátló), automata sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, első-hátsó parkolóradar, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, középső kartámasz, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, sebességfüggő szervókormány, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |