Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 5 289 000 Ft |
| Ár (EUR): | 15 569 EUR |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év: | 2021/05 |
| Alvázszám: | TMBJJ7NX1MY128108 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/05 |
| Km. óra állás: | 229 844 km |
| Kivitel: | Kombi |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1968 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 1 475 kg |
| Össztömeg: | 1 990 kg |
| Csomagtartó: | 640 liter |
| Nyári gumi méret: | 205/60 R 16 |
| Leírás: | Magyarországi szervizkönyves, sérülésmentes, első tulajdonostól, 2 gyári kulcs! |
| Felszereltség: | 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, csomag rögzítő, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |