Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 2 489 000 Ft |
| Ár (EUR): | 7 301 EUR |
| Gyártási év: | 2018/02 |
| Alvázszám: | W0VBD6EG4JG063865 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Km. óra állás: | 367 075 km |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1598 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 289 kg |
| Össztömeg: | 1 900 kg |
| Csomagtartó: | 370 liter |
| Nyári gumi méret: | 225/45 R 17 |
| Leírás: | Magyarországi szervizkönyves, garantált-leinformálható előélet! Garanciális-számlával igazolható automata váltó felújítás! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, menetfény, MP3 lejátszás, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, színezett üveg, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |