Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 2 489 000 Ft |
| Ár (EUR): | 7 265 EUR |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év: | 2013/04 |
| Alvázszám: | SB1BD76L40E113125 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/03 |
| Km. óra állás: | 231 550 km |
| Kivitel: | Sedan |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1998 cm³ |
| Teljesítmény: | 91 kW, 124 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Szürke (metál) |
| Saját tömeg: | 1 490 kg |
| Össztömeg: | 2 100 kg |
| Csomagtartó: | 509 liter |
| Nyári gumi méret: | 215/55 R 17 |
| Leírás: | Magyarországi szervizkönyves, garantált-leinformálható előélet! |
| Felszereltség: | 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, bi-xenon fényszóró, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, oldallégzsák, sebességfüggő szervókormány, színezett üveg, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |