Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 989 000 Ft |
| Ár (EUR): | 2 879 EUR |
| Gyártási év: | 2008/07 |
| Alvázszám: | WF0EXXGCDE8K01540 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/06 |
| Km. óra állás: | 257 533 km |
| Kivitel: | Egyterű |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1798 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális klíma |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Saját tömeg: | 1 375 kg |
| Össztömeg: | 1 910 kg |
| Csomagtartó: | 460 liter |
| Nyári gumi méret: | 205/50 R 17 |
| Leírás: | Magyarországi, garantált-leinformálható kilométerfutás! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, bőr-szövet huzat, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, digitális klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, oldallégzsák, szervokormány, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |