Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 6 589 000 Ft |
| Ár (EUR): | 19 182 EUR |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év: | 2017/02 |
| Alvázszám: | SADCA2BN5HA887684 |
| Okmányok jellege: | Lejárt magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/02 |
| Km. óra állás: | 188 648 km |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1999 cm³ |
| Teljesítmény: | 132 kW, 180 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 1 775 kg |
| Össztömeg: | 2 460 kg |
| Csomagtartó: | 650 liter |
| Nyári gumi méret: | 255/60 R 18 |
| Leírás: | Magyarországi, garantált-leinformálható előélet! Automata váltó felújítás után (garanciális). Vezérlés csere 2025 nyarán megtörtént! Bőr belső, Meridian hifi, el. vomnóhorog, 4 ülés fűtés, bőr belső, navigáció… |
| Felszereltség: | 6 hangszóró, 11 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, bi-xenon fényszóró, bőr belső, centrálzár, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, riasztó, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - elektromosan kihajtható, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |