Tromf Car Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hívjon minket! Tel:06-1-357-1575
| Vételár: | 8 990 000 Ft |
| Ár (EUR): | 26 455 EUR |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kezdőrészlet: | 0 Ft |
| Futamidő: | 84 hónap |
| Gyártási év: | 2023/03 |
| Alvázszám: | U5YPV81HDPL061759 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/02 |
| Km. óra állás: | 113 388 km |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Üzemanyag: | Hibrid |
| Sebességváltó: | Automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1598 cm³ |
| Teljesítmény: | 132 kW, 180 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális klíma |
| Szín: | Zöld (metál) |
| Saját tömeg: | 1 922 kg |
| Össztömeg: | 2 415 kg |
| Csomagtartó: | 540 liter |
| Nyári gumi méret: | 235/50 R 19 |
| Töltőcsatlakozó típusa: | CCS |
| WLTP hatótáv: | 70 km |
| Leírás: | Akár 70 km tisztán elektromos hatótáv, Alvázszám : U5YPV81HDPL061759, Szervizkönyves, Sérülésmentes, Garantált, leinformálható előélet ! Utolsó szervíz 106,369 km-nél (2025.11.20.)Navigáció+Kamera, Első-hátsó Parkradar, Adaptív Tempomat, F1 Automata váltó, El. behajló külső tükrök, Auto Hold, Drive Mode, Kia Connect, 12.3'-os kijelző, DAW, Sávtartó rendszer, Lejtmenet asszisztens, Távolsági fényszóró assz. Táblafelismerő rendszer, Apple Car Play, Android Auto ---- |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, LED fényszóró, memóriakártya-olvasó, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, törzskönyv, vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/2174659, (+36) 20/9217434 |
| Cím: | 1194 Bp, Hofherr A.u. 38-40. H-P: 9-17:00 |
| E-mail: | iroda@tromfcar.hu |
| : |